Tradiční stavební firma a výhradní dodavatel
tepelně izolačního systému Isotec® pro ČR

isotec

Nezávazná nabídka ISOTEC®

Pro vypracování bezplatné nezávazné cenové nabídky na dodávku (nebo dodávku včetně montáže) střešního systému ISOTEC® je potřeba poskytnout nám projektovou dokumentaci týkající se střešního pláště, nebo v případě rekonstrukce alespoň zaměření Vaší stávající střechy.

V případě, že budete požadovat cenovou nabídku na kompletní realizaci nebo rekonstrukci střechy, je potřeba navíc podrobně specifikovat rozsah Vámi požadovaných prací a dodávek (tj. např. typ střešní krytiny, materiál pro klempířské prvky, typy a velikosti střešních oken atd.).

Tyto podklady lze zaslat elektronicky, poštou, nebo doručit osobně do sídla naší firmy (viz. kontakty).

Při zadávaní Vašich požadavků dodržujte prosím následující body:

  • Snažte se vždy specifikovat Vaše požadavky podrobně a přesně, urychlí to značně zpracování Vaší nabídky
  • Uvádějte vždy kompletní kontakty na Vás (telefon, e-mail, Vaše adresa a adresa místa realizace stavby), téměř vždy je nutné doplnit nějakou informaci k Vašemu zadání a musíme Vás tedy kontaktovat – opět tím urychlíte zpracování nabídky
  • Projektové podklady nebo zaměření musí vždy obsahovat kóty (rozměry) potřebné pro výpočet střešního pláště, tj. veškeré rozměry okapových hran, hřebenů, nároží, úžlabí, boků vikýřů, sklon střechy nebo délky krokví ve střešní rovině, rozměry a typy střešních oken a ostatních prostupů (komíny, světlíky, odvětrání atp.), pokud máte projekt zpracován včetně plošné výměry Vaší střechy, poskytněte nám i tento údaj

Uveďte, kam požadujete hotovou cenovou nabídku zaslat (e-mailovou adresu, poštovní adresu nebo fax). Pokud od Vás máme veškeré potřebné informace pro zpracování cenové nabídky, obdržíte ji od nás maximálně do dvou týdnů.


Captcha Code