Tradiční stavební firma a výhradní dodavatel
tepelně izolačního systému Isotec® pro ČR

isotec

ISOTEC Linea

Převratná novinka v systému ISOTEC - integrovaná lať uzpůsobená pro přímou montáž plechových falcovaných krytin bez potřeby bednění - to je nový ISOTEC Linea!

Panely systému ISOTEC Linea se vyrábějí v délce 3.000 mm, šířce 342 mm (jiné šířky na doptání) a v tloušťce 80, 100, 120, 140 a 160 mm.

Panely ISOTEC Linea lze použít pro zateplení střešního pláště a také pro zateplení fasád v kombinaci s vhodnou finální vrstvou (falcovaná plechová krytina, systémové plechové krytiny). Plechová krytina se pokládá přímo na povrch panelů ISOTEC Linea a příponky krytiny se kotví do integrovaných latí. Použití separační fólie dle použitého materiálu a požadavků výrobců jednotlivých krytin.

Ve spolupráci s firmou LINDAB jsme vyvinuli vysoce kvalitní a ekonomicky příznivou skladbu dokonale zatepleného střešního pláště s moderní krytinou - kombinace systému ISOTEC Linea a střešní krytiny LINDAB Click. Tato skladba je také vhodná pro zateplení a finální úpravu obvodových stěn. Podrobné informace k této skladbě Vám rádi poskytneme.


Prospekt ISOTEC Linea

isotec linea

Řezy a rozměry