Tradiční stavební firma a výhradní dodavatel
tepelně izolačního systému Isotec® pro ČR

isotec

Panely ISOTEC PARETE® – pro řešení dokonale zateplené fasády

  • zcela nový výrobek na trhu v ČR
  • jediný na trhu v ČR
  • tepelně izolační systém ISOTEC Parete® je určený pro realizaci zateplených fasád s odvětranou vrstvou pod finálním povrchovým obkladem
  • mnoho variant pro kombinaci s finálním fasádním obkladem (keramické obklady a desky, cementotřískové fasádní desky, skleněné fasádní desky, dřevěné obklady, plechové fasádní šablony atp.)

parete obklady

Základní charakteristika ISOTEC PARETE®

ISOTEC Parete® je tepelně izolační systém, jehož základním prvkem je velkoplošný panel s integrovanou nosnou ocelovou latí pro montáž fasádních obkladů, desek a tvarovek.

Výplň panelů tvoří tvrzená polyuretanová pěna s uzavřenou strukturou pórů (tedy nenasákavá), povrch panelů je opatřen silnou reflexní hliníkovou fólií.

Panely systému ISOTEC Parete® se kotví přes integrované ocelové latě k nosnému podkladu (zdivo, dřevěné konstrukce, ocelové konstrukce apod.) kotevními prvky odpovídajícími materiálu, do kterého montáž probíhá.

Panely systému ISOTEC Parete® mají standardní délku 2.400 mm, vyrábějí se v šířkách 300 – 600 mm podle požadované rozteče integrovaných nosných latí pro montáž navrženého finálního obkladu (jiné šířky na doptání) a v tl. 60, 80, 100, 120, 140 a 160 mm.

Panely jsou obousměrně opatřeny zámky, které umožňují jejich snadné sestavení do kompaktního tepelně izolačního pláště. Jejich zpracování nevyžaduje žádné speciální nářadí a vlastní montáž panelů je velmi snadná.

Montáž panelů systému ISOTEC Parete® lze provádět v horizontálním i vertikálním směru (podle typu a způsobu kotvení finálního fasádního obkladu).

Součástí dodávky jsou samolepící hliníkové pásy ISOBAND pro přelepení zámků a řezaných spojů panelů, kaučukové trvale pružné tmely pro dotěsnění prostupů a montážní PUR pěny pro dotěsnění řezaných spojů panelů. Kotevní materiál lze staticky navrhnout a dodat po dohodě.

Veškeré technické údaje, tepelně izolační hodnoty apod. jsou shodné se všemi ostatními produkty tepelně izolačního systému ISOTEC.

Podrobnější informace lze vyžádat na e-mailu: info@studioconti.cz nebo na tel. čísle: 608 550 101.


Prospek ISOTEC Parete

isotec parete

Řezy a rozměry