Tradiční stavební firma a výhradní dodavatel
tepelně izolačního systému Isotec® pro ČR

isotec

4. Zahájení pokládky panelů

Montáž panelů se provádí po řadách směrem od okapu ke hřebeni střechy, panely se pokládají shora přímo na konstrukci krovu, jsou obousměrně opatřeny zámky a lze je tedy spojovat i v prostoru mezi krokvemi bez potřeby dalších pomocných konstrukcí (bednění atp.), panely systému ISOTEC® jsou samonosné.

První panel na okapové římse se jako jediný podélně upravuje (seřízne se) na potřebnou šířku – rozteč laťování, tento rozměr vychází z technických údajů výrobce střešní krytiny, která bude následně na ISOTEC® pokládána.

Do perforace v horním líci integrované ocelové latě se na prvním panelu na římse osadí plastová provětrávací mřížka ISOTEC® (součást dodávky), tím je zajištěno přizvednutí první řady tašek na římse pro zachování stejného sklonu s taškami v ploše střechy, mřížka též umocňuje nasávání vzduchu do prostoru pod krytinou a je také opatřena hřebenem proti zalétávání ptáků pod krytiny s vyšším profilem.


Podrobnější informace o montáži střešního tepelně izolačního systému ISOTEC® naleznete v našich montážních návodech (v tištěné či datové podobě), které realizačním firmám před montážní poskytujeme.

Dále je možné sjednat si osobní konzultaci pro řešení nestandardních detailů v sídle naší firmy – viz. „kontakty“.