leaderboard

Rekonstrukce

Realizaci rekonstrukce bytových i nebytových prostor, rodinných domů atd. zajistíme od projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení, stavebního dozoru přes realizaci stavby až po kolaudaci.

Při každé rekonstrukci rodinného či bytového domu a při budování půdních vestaveb do stávajícíh objektů klademe maximální důraz na provedení kvalitního zateplení střechy, již ve fázi projektové přípravy je řešení střešní izolace jedním z hlavních bodů naší komunikace se zákazníkem.

V případě šikmých střech používáme pro izolaci střechy střešní tepelně izolační systém ISOTEC® s integrovaným laťováním pro montáž střešní krytiny, jehož je naše firma výhradním dodavatelem v České republice.

Tento systém umožňuje beze zbytku provedení zateplení střechy ve vysokých a konstantních tepelně izolačních hodnotách a v kvalitě odpovídající současným požadavkům na střešní izolace.

Pro ploché střechy, pultové vikýře a pro zateplení různých dalších detailů ve střešním pláště používáme pro izolaci střechy i tepelně izolační panely ELYPAN (bez integrovaných latí). Tyto panely díky svému velkému plošnému rozměru a nízké váze umožňují zateplení střechy řešit snadno a rychle, a vzhledem k vysokým tepelně izolačním parametrům a nulové nasákavosti splňují taktéž veškeré nároky kladené na kvalitní střešní izolace.