leaderboard

Stavby na klíč

Stavbu rodinného domu, půdní vestavby nebo obchodních prostor zajistíme od projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení, stavebního dozoru přes realizaci stavby až po kolaudaci.

Při každé naší realizaci klademe maximální důraz na provedení kvalitního zateplení střechy, již ve fázi projektové přípravy je řešení střešní izolace jedním z hlavních bodů naší komunikace se zákazníkem.

V případě šikmých střech používáme pro izolaci střechy střešní tepelně izolační systém ISOTEC s integrovaným laťováním pro montáž střešní krytiny, jehož je naše firma výhradním dodavatelem v České republice.

Tento systém umožňuje beze zbytku provedení zateplení střechy ve vysokých a konstantních tepelně izolačních hodnotách a v kvalitě odpovídající současným požadavkům na střešní izolace.

Pro ploché střechy, pultové vikýře a pro zateplení různých dalších detailů ve střešním pláště používáme pro izolaci střechy i tepelně izolační panely ELYPAN (bez integrovaných latí). Tyto panely díky svému velkému plošnému rozměru a nízké váze umožňují zateplení střechy řešit snadno a rychle, a vzhledem k vysokým tepelně izolačním parametrům a nulové nasákavosti splňují taktéž veškeré nároky kladené na kvalitní střešní izolace.