leaderboard

Pozvánka na FOR ARCH 2019

 

FOR_ARCH_H.jpg

Děkujeme za Váš velký zájem o naši expozici systému ISOTEC na specializovaném veletrhu Střechy Praha 2019, který proběhl v únoru letošního roku.

Další výstavní akcí, v jejímž průběhu bude systém ISOTEC prezentován, je největší stavební veletrh v České republice - "FOR ARCH 2019".
Tato akce proběhne 17.-21.9. 2019, již tradičně v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Těšíme se na setkání s Vámi! 

Výroba panelů ISOTEC v tloušťce 160 mm

S velkou radostí vám oznamujeme dlouho očekávanou zásadní novinku, kterou jsme pro vás připravili v tepelně izolačním systému ISOTEC.

Právě byla spuštěna výroba panelů v tloušťce 160 mm (hodnota součinitele prostupu tepla U = 0,14 W/m2K), objednávky pro tento rozměr panelů lze zasílat ihned pro libovolná množství.

Pevně věříme, že jsme touto novinkou splnili přání velkého množství našich zákazníků a umožníme použití panelů ISOTEC v mnohem širším měřítku, a to např. i včetně plného využití v dotačním programu Nová zelená úsporám.

 
 

Termíny nejbližších seminářů

Připravované semináře:

Termíny seminářů pro rok 2019 připravujeme.

Proběhlé semináře:

7.12.2016 - Praha (Hotel Čhechie, U Sluncové 618)

6.11.2018 - České Budějovice (Clarion Congress Hotel, Pražská 14)

8.11.2018 - Plzeň (Hotel Primavera, Nepomucká 128)

14.11.2018 - Olomouc (BEA campus Olomouc, tr. Kosmonautů 1288/1)

21.11.2018 - Ostrava (Seminární Centrum Akademie Ostrava, Hrušovská 2654/16)

28.11.2018 - Brno (Kongresové centrum BVV, Výstaviště 1)

O dalších chystaných termínech a místech konání seminářů Vás budeme včas informovat.

Semináře probíhají většinou od 9.00 do 13.00 hodin, systém ISOTEC je prezentován projekcí s podrobnou přednáškou, na místě jsou k dispozici prospekty, CD, ceníky, vzorky materiálu atp., během přestávek je dostatek času na zodpovězení Vašich dotazů. V průběhu každé akce je podáváno občerstvení s kávou a po skončení akce následuje oběd. Podrobný program každého semináře a podmínky účasti naleznete na stránkách pořadatelů www.azpromo.cz nebo www.psmcz.cz.

Panely ISOTEC PARETE® – pro řešení dokonale zateplené fasády

  • zcela nový výrobek na trhu v ČRisotec-parete-logo.jpg
  • jediný na trhu v ČR
  • tepelně izolační systém ISOTEC Parete® je určený pro realizaci zateplených fasád s odvětranou vrstvou pod finálním povrchovým obkladem
  • mnoho variant pro kombinaci s finálním fasádním obkladem (keramické obklady a desky,  cementotřískové fasádní desky,  skleněné fasádní desky, dřevěné obklady,  plechové  fasádní šablony atp.)

kompletní informace o novince ISOTEC PARETE®

ISOTEC Linea® + VMZINC®

Po vzoru našich zahraničních partnerů jsme navázali spolupráci s českým zastoupením firmy Umicore Building Products, výrobcem vysoce kvalitní střešní krytiny z titanzinkového plechu pod značkou VMZINC® (www.vmzinc.cz).

Můžeme Vám tedy nově nabídnout i velmi moderní, architektonicky zajímavé řešení střešního pláště nebo obvodových stěn - kombinaci tepelně izolačního systému ISOTEC Linea® a finální krytiny v materiálu VMZINC® (včetně elegantních odstínů QUARTZ-ZINC®, ANTHRA-ZINC® a dalších barevných řešení).

Střešní nebo obvodový plášť je tedy při použití výše uvedených materiálů nejen dokonale zateplen systémem ISOTEC Linea®, ale i jeho finální povrchové řešení je zpracováno ve velmi vysoké kvalitě a splňuje i ty nejvyšší nároky na moderní architektonické pojetí vzhledu každého objektu, od rodinných domků až po rozsáhlé komerční projekty.

 

ISOTEC XL plus a ISOTEC PIR

Novinkou letošního roku jsou dva nové střešní systémy ISOTEC XL plus a ISOTEC PIR.

isotec-xl-plus-logo.jpg isotec-pir-logo.jpg

 

 

 

ISOTEC

  • zařazení oddílu „VÝPRODEJ“ v části věnované ISOTECu
  • v Českých Budějovicích je v plném provozu přímá pobočka STUDIO CONTI – viz. „kontakty“